10.kapitola: "Co za odměnu?"

4. října 2008 v 19:57 | Jane, glosy by Vráničky |  Co je to láska? by Jane
Ano ano, po delší odmlce další úúúžasná kapitolka od Jane. =) V nejbližší době přihodíme i jednorázovku, na které s námi spolupracovala Andy. =)
Bacha na věc! Je to kulatá desátá kapitolka!
Enn & Kait =)

Konečně desátá kapitola! Si jí vychutnejde xD(To máš pravdu, že to nejde.) I když stojí za nic.(je fajn to vědět předem *vyštrachá svoje miláčky polštáře a hodlá se uložit ke spánku*)(*dávno spí*)

10.kapitola: "Co za odměnu?" (Facku a kopanec k tomu!)
"Micholasovi (Fešné toť jméno)(To teda. Takový opravdu přirozený)(No… až skoro nadpřirozený.)to s těmi blonďatými vlasy vůbec nesluší, líbil se mi víc s černými vlasy.(A už je to tu zase *povzdechne si)(*uvažuje,co přesně Kait myslí a v duchu si vypočítává, kolik je možných odpovědí*Tož hodně…*vzdá počty*)"začnu pomlouvat (Proč mě to u tebe vůbec nepřekvapuje?)(Protože tě u ní nepřekvapuje vůbec nic?)(To bude tím) Micholase Soreyla(ach ty čárky)(Ty nehledej, zdrhly už v úvodu.) který si během těch čtyř dnů, co jsem tady (*dělá, že přemýšlí, co by tu asi tak mohlo chybět*)přebarvil vlasy na blond.(A to jako udělal proč?)(Radši se neptej, bůhví, co by ses dozvěděla)
"I když…Siriusovi by slušela každá barva vlasů(To teda nevím, nevím.)(Já to vím. Jiná než černá by mu neslušela!)(Jo! *přisadí si*) Vzpomínáš, Lily, jak jsem mu přebarvila vlasy na oranžovo-modro-růžový? To vypadal fááááááákt božsky.(strč si ty tečky někam)(A ty dlouhý áčka taky!)"zasním se a když si uvědomím, co jsem řekla, zčervenám.(Chudák Sirius…nejdřív Remus, teď on…kdy dojde řada na Jamese?)(Nestraš! Nebo co takovej chudák Sevie?*zděsí se*)(Proboha, neblbni!)
"No né! Jasmine se nám zamilovala,"výskne Belatrix (*představuje si, jak Bella výská*)(*vzdala pokusy si něco představovat, jen se pochechtává*)a po chvíli dodá, "do mýho krvezrádcovského bratránka."
"Tebe to ještě nepřešlo?"zeptám se Belly a sválím se(A to se dělá, prosím, jak?*žádá vysvětlení*)(No…*začne, ale vysvětlení ji nenapadne, tak zase raději zmlkne*) na postel.(Podstatná to informace)(Jako obvykle, Vráni. Jako obvykle.)
"Ne,"ujistí mě, "Siriuse to taky ještě nepřešlo, takže nevím, proč by to mělo přejít mně."(Jeden Black jako druhej)(Přešlo, nepřešlo, přešlo, nepřešlo… O co, že tu vlastně jde?)(Že by o nic?)
"Hej!,(jedno znamínko by stačilo)"napomene,(*hledá gumu. Třeba ty čárky půjdou vygumovat*)(*vykupuje celý papírnictví a nese gumy Vráničce* Gumuj, bobe.) nás Lily a tím přeruší nastávající hádku,(co takhle tečku?)(A co takhle nějakou záživnou situaci?)(tak to už ani nečekám *zazívá*) "Jsme tu kvůli upřesnění plánu a ne kvůli Blackovi, do kterého se zamilovala každá holka z Nebelvíru kromě nás!"(O Jasmine nemluvíš, že ne?)(Kdo ví… Nějak ztrácím pojem o tom, kdo na koho mluví.)(To jsme dvě *povzdechne si*)
"To jo no.(grr!)"vzdychne Trix.(A tohle už mi taky leze krkem)(Pořád lepší než ta Matrix na začátku.)(já ti nevím, Vráni)
"Takže,"začnu, "plán je taký(*smíchy lehá na zem. Poslední dobou je tam nějak často*)(Zvedej se, voe!*už automaticky k ní natahuje dlaň* Ten plán si musíme vyslechnou, abychom mu přizpůsobily ten náš.)(Pak mi to dovyprávíš *dál se smíchy válí po zemi*)(Jak myslíš.*povzdychne si a dál znuděně poslouchá*) Belatrix uvaří nápoj lásky a Narcisa ho podstrčí Katie. Lily s Jessicou přilákají Katie k jezeru. No a já zařídím zbytek."(No to je mi teda plán)(*všechno si poctivě zapisuje* To se bude hodit, až jí ho budeme kazit.*zazubí se*)
"Dobře a to je jako všechno?"odfrkne si Belatrix.(Není, Bello. Zapomněla jsi snad, na čem jsme se domlouvaly? *mrkne na ni*)(Na čem jste se domlouvaly?!)(uvidíš *mrkne na ni*)
"Ne, Lily,(já se na to…blbý čárky) sežene přísady do nápoje lásky a vlasy ředitele.(No fůj!) Jessica mi pomůže sehnat kousek pergamenu napsaný Katie se jménem ředitele. Jasné?!"(Cože to po ní chce? *nechápe*)(No… přece… zjednodušeně řečeno… Ehm. Já nevím.*vzdá to*)
Holky přikývnou a rozejdou se. Já ještě chvíli v učebně zůstanu a prohlížím si knížky.(chtěla jsi říct leporela)(Hele! Ale jako ty sou moje! Mám je schovaný na památku!)(No, každopádně máš asi po nich *pokrčí rameny*)(Bééé!)Po chvilce najdu to, co jsem hledala…(A co to je? Obrázek pejska?)(Ne, husičky.)

********

"Máme to!"křičí Jessica.(*preventivně vytahuje špunty do uší. Co kdyby…*)(Hele, neškrť a půjč mi jedny.*zaprosí*)(ale jen jedny *podává jí je*)(Díííky!)
"Co máte?"optám se.(To mluví na nás? *otočí se na Vráničku a schová palici za záda*)(Simtě, kdeže.*dál pokračuje v chůzi, koš připravený k útoku*)
Lily s Jessicou ke mně doběhnou a řeknou mi, že všechno, co jsme do lektvaru potřebovaly, máme(tady bych tu větu ukončila)(Já bych tady ukončila více věcí.) kromě kousku pergamenu se jménem ředitele napsaný Katie.(*protočí oči v sloup. Taková kravina*)(Ten slovosled se mi nelíbí…)
"Úplně všechno? Tak to je okey. Lily, víš, jak se píše jméno ředitele Kruvalu?"(Snad není blbá, ne?)(Lily ne.)
Lily,(kde se tady zase vzala ta čárka? *vypění*)(Odněkud zdrhla. Hledej, Šmudlo.) jen pokrčí,(A dost! *praští pěstí do stolu*)(*nadskočí, jak se lekne* Co děláš, boha jeho?) rameny.
"Za Katie teda půjdeš ty."(*hledá v tom logiku*)(*od hledání dávno upustila a spokojeně spí*)
"Ale co jí mám říct?"
"Normálka jí řekneš Ahoj(čárka) ona se,(*zuřivě se snaží tuto čárku vygumovat*)(*podává ji další, v pořadí stou, gumu*) Tě asi zeptá co, potřebuješ a řekne Ti, že se s holkama(*popadla do ruky pero a prudce se snaží dodělat chybějící čárku. Pak jen s povzdechem hledí na tu obrovskou kaňku, co tam po ní zbyla*)(Teda Vráni.*kroutí hlavou*Takhle kazit povídku kaňkama.)(hej! Já ji vylepšuji *zazubí se*) který se,(*guma se jí zlomila v ruce*)(Už zase?*protočí oči a sáhne do tašky*) baví se mnou, nebaví a ty jí řekneš, že to na mě jen hraješ. Potom jí řekneš, co bys potřebovala a ona to možná udělá."(*vykulila na to oči* Jasmínčina blbost snad nezná mezí)(To si piš, že ne. Pokud by na meze existovaly tabulky, ona je předělá. Mmch, o čem že byla ta poslední věta?)
"Dobře."přikývne,(*povzdechne si*) Lil a jde splnit úkol.(Konečně jde hledat Pravidla?)
"Já musim (no, a když tu ta čárka má být, tak tu není)(No… odtud určitě zdrhla ta, co si na ní nadávala kousek výš.)Jess. Tak se uvidíme na večeři.(tečka ne!)"kývnu na rozloučenou a jdu tam, kde jsem byla včera.(A to bylo kde? *snaží si vzpomenout*)(*čte si Bravíčko* Čeče, Vráni, tady jsou i celkem zajímavý věci. Něco by se mohlo Jasmínce hodit.*nehezky se usměje*)(Kdes to vzala? *zajímá se a na Jasmine úplně zapomene*)(Ále, u nás to ještě vedou v trafice.*půjčuje jí taky jedno*)

********
"P…P…P…"mumlám si a otáčím listy knihy.(A hele, Jasmine objevila slabikář)(Otázkou zůstává, jestli vůbec pochopí, o co v něm go.)
"Tady!"
Asi na straně 2389 (dobrá bichle. Ale co dělá u Jasmine?)(Úhybný manévr. Možná si Jas myslí, že když ji s ní někdo uvidí, bude vypadat chytřeji.*uchichtne se*) najdu jméno Potterová. Sjedu prstem níž a tam to najdu. Beatrix(Bože! Další Matrix na scéně.*povzdychne si*) Potterová narozena 27. 3. 1960 v 6:30 o pět minut dřív než James.(Jo, jasně. Už vidím, jak v nějaký knize bude napsáno, v kolik se kdo přesně narodil)(U Jasmine je možný všechno, nezapomeň. Mě by spíš zajímalo, proč se zajímá o rodokmen někoho jinýho.)(Já bych to radši nezjišťovala)
Zaklapnu knihu, upravím si šaty a jdu na večeři.(Opravdu podstatná informace)
Nemusím chodit daleko, jídelní síň je za rohem. Vždycky jsem záviděla hostům, kteří zašli za roh a byli na večeři a my obyčejní studenti jsme se museli vláčet přes polovinu hradu.(No, to je opravdu strašné!)
Pokud,(nádech, výdech…klid, Kaitlin, klid)(Vráni, neber si to tak. Tady těch čárek ještě bude chybět bo nadbývat.) neměli sílu přejít polovinu hradu, mohli jsme do kuchyně (dobře, dobře, jsem klidná. Ale ta čárka sem prostě patří)ale ta je ještě dál.(Ehm, tohle ale opravdu ztrácí logiku. Slečno autorko, čtete si to po sobě vůbec?)(Sázím stovku, že nečte)(Já raději nesázím nic. =D)
Dveře do síně(,) jsou otevřené, vejdu, sednu si k dobrovůlmilskému (Proč si pokaždé vybavím vola?)(*začne se smát*Nevím, ale vybaví se mi taky.)stolu a čekám na účinky nápoje lásky.(Já taky čekám. Ale na něco jinýho *ušklíbne se*)(Já bych ráda věděla, kdy ten nápoj udělaly.)
Nemusím čekat dlouho, Katie se zvedne a dojde k učitelskému stolu. Napětím zadržíme dech a Narcisa mi málem rozdrtí ruku.(Jenom málem? *povzdechne si, vytáhne hůlku a zamumlá jedno slovo. V dalším okamžiku Cissa svůj stisk zesílí*)(Hodná holka. Šikovná Vránička.)
"Pane řediteli,"spustí Katie,(To bude pět ódy?) "nedokážu popsat ten pocit(čárka) asi je to láska. Chci,(*přemýšlí, jestli by nepomohl zmizík*)(Nejspíš ne, ale co takhle zkusit Vanish?)(Skvrn a špíny se zbavíš? Jo, to by mohlo fungovat) Vám říct jedno(kde ta čárka zase je?!) strašně Vás,(Aha, tady *povzdechne si*)(*baví se tím divadýlkem*) miluji! Můžeme spolu být šťastní a mít pět dětí, tři kluky a dvě holky.(č-á-r-k-a *hláskuje*)(To nepomůže, tohle je marný.) "klekne si a z kapsy vytáhne krabičku. (teda, to je mi romantika)(WTF?!*vzdává jakékoli pokusy to komentovat a se smíchem se svalí na zem*)
"Tohle nebylo v plánu!"nakloním se k, Lily. (ta čárka asi taky nebyla v plánu, co?)(Nebyla bych si tak jistá...)
"Bude větší sranda,(.)"odvětí a dál se kouká na Katie.(To nevím teda.)
"Chcete si mne vzít?"(Mezera a velké S!)se slovem vzít otevře krabičku. Přivřu oči. Záře prstenu je silná, že by mě mohla oslepit.(No to by byla tragédie)(*uvažuje, který prsten září*Hele, ona se opičí po Tolkienovi!*vybaví si Pána prstenů*)(Chudák Tolkien, teď se asi otáčí v hrobě) Teda spíš záře diamantu.(Až tak, jo?)(Kde by ho vzala studentka?*nechápe*)
"Eh,…no, ne. (Máš říct ano, ty troubo *vyhubuje mu*)(Zkazil to!) Slečno Jansová, máte do konce školní docházky trest s paní Boringovou."(chudák paní Boringová) P(p)ři slově trest přestane nápoj účinkovat.(Tak takovej lektvar jsem ještě neviděla *popadne knihu s lektvary a snaží se něco takového najít. Co kdyby měla mezery ve vzdělání*)(Klid, mezery nemáš. Něco takovýho by vymyslela leda dvojčata a ta v tý době ještě nebyla.)
Všechny koleje se rozesmějou, Katie se rozbrečí a uteče.(Chudinka malá *soucítí s ní*)(To jo.*beží za ní s kapesníkama*)
"Ale fungovalo to.(*protočí oči v sloup nad onou tečkou*)"dodám,(ne!) směrem k Lily,(a tady taky ne)(Spíš mi řekni, kde v týhle povídce jo.) a nandám si na talíř ovocnou bombu. (Tak ovocnou, jo? *poťouchle se usměje a pozorně sleduje bombu ve tvaru pomeranče, kterou tam před chvílí nastrčila*)(*zaníceně a soustředěně zasouvá rozbušky do pohárku se šťávou*)

********

Jen v plavkách vyjdu z hradu až k jezeru (*zakrývá si oči rukama. Tohle vidět nemusí*)(*lekla se a s výkřikem utekla*) a až k jezeru se za mnou otáčí mužská populace hradu, která je na pozemcích(tečka)(A ještě jednou by se hodilo jezero nebo hrad. Pro zopakování, což?) pár jich pískne na znamení obdivu a pár jich naletí do stromu.(Asi se tě lekli stejně jako já)(Už se můžu vrátit?*stojí za stromem*)(ještě vydrž)
Ladně se zakroutím (Kde je ten kýbl? *rozhlíží se kolem*)(*objímá svůj oranžový*Balila sis ho vůbec?)(Jo, někde tady byl *přehrabává se v batohu a nakonec objeví svůj zbrusu nový zelený kyblík* Tu je!) a skočím šipku do jezera.
Uplavu tři tempa a uvidím blížící se pohromu, Katie.(Cítím malér)(Hih. Bude bitká!)
"Kolik jsi zaplatila těm klukům a by (a by? Co to je?)(I dunno. Kdo to má pořád čuchat, co Jasmínka myslí?=D)se s Tebou vyspaly(chudáci, ti museli být natvrdlí)(Hodně…) Jansová?"zakřičím na ní(na ni)(Tohle milá Jane nerozlišuje.*odfrkne si*), když je asi sedm metrů ode(mezera)mne.(Tý jo, má dobrej odhad, což?)(No to teda)
Rozzuřeně se na mě chce vrhnout, jenže nevidí, čárku, která se tam nějak vloudila (Lily krčící se za stromem), která na ní (na ni. krátce)(To říkám.) sešle matoucí kouzlo. Katie se zableskne v očích, trošku se pootočí a spadne do jezera, kousek ode(m-e-z-e-r-a)(Hih, že na to máš ještě nervy.)mne. Při její smůle(Spíš té tvojí, ne?) s sebou vezme partičku dost hezkých kluků(Jasný, ona by to byla katastrofa, kdyby se ti nelíbili, viď, Jasmínko?) ze Zlomyslu(čárka) tím pádem i některý Zmijozelský v čele s mým "milovaným" Luciuskem.(Tak teď nevím, koho mám litovat. Jestli Katie, Zlomysl a nebo Zmijozel)(Všechny. Ať se nemusíš rozhodovat.)(taky fakt)
"Ty krávo! Nemůžeš dávat pozor?!"(mezera!)začnou na ni křičet.(Chudák Kate.)
"To jsem nebyla já! To ona!"ukáže na mě rukou, až mi málem vydloubne oko.(škoda že jen málem. Taky by se mohla trefit)(Nebyla od ní náhodou sedm metrů daleko?*zaraženě na to hledí*Aha, vlastně kousek…)
"To vykládej někomu jinýmu a ne mě(mně! Jako tobě! Chapi?). Vím(čárka) čeho je Jasmine schopna a tohohle určitě ne.(a zase čárka)"brání mě Lucík.(Cože to udělal?*hledá oči po zemi*)(*omdlí z toho nenadálého překvapení*)
"Ale Lučiušku(grr!) ťy ňevíš čeho jšem a nejsem šchopná."(šišli, mišli…Ty nejsi Bella, Jasmínko)(Nemá cenu jí to vysvětlovat. Nikomu to nemá cenu vysvětlovat.*zbědovaně kroutí hlavou*)
"Přestaň šišlat a chovej se normálně!"(Obávám se, že to u ní není možné.)chytne mě docela dost bolestivě za ruku.(A hele, kde se tu najednou vzal pravý Lucius?*rozzáří se jí tvář. Konečně nějaká dobrá zpráva*)(Použila jsem na něj Imperius.*spokojeně se culí*)(Aha *posmutní* a já myslela, že se začínají vracet původní postavy)(V týhle povídce?)
"Au,"vyjeknu, "seš teda jemnej jak balzám na dětskej zadek a to i ten je jemnější, gentlemane!"(Stačilo říct, že je to Lucius Malfoy *usměje se*)(To byl pokus o co?)
"Být Tebou(za tohle by se mělo vraždit) tak sklapnu.(a to jako fakt)(a to jako nafurt)"řekne někdo za mnou.
Uvědomím si, že ten hlas znám.(No jo, taky abys ho neznala.)
"Chrisi?"
"Ano(čárka, že ano?) jsem to já v celé své kráse.(strč-si-ty-tečky-někam *odeskává*)(Stejně tak i ty nafintěný metrosexuály!)"přikývne a zašklebí se.
"Od kdy jsi s nimi?"
"Od tý doby, co ses se mnou rozešla, květinko."(No tak, Chrisi, neříkej, že tě nepotěšilo, že ses jí zbavil)(Jasně, že potěšilo. Ale přeci si nenechá ujít příležitost Jasmínce ublížit, ne?)
"Neříkej mi květinko, zlatíčko!"vyprsknu.(Já už ty mezery fakt vzdávám…)
"Být Tebou byl bych zticha nebo…"přiloží mi hůlku k hrdlu. (*napjatě pozoruje nastalou situaci a čeká, jak to dopadne*)(*přináší si pom-pomy a nadšeně fandí Chrisovi*)
"Expelliarmus!"(Kterej debil?!)(já to nebyla *brání se*)
Chrtovi(kde ten se tu vzal? A kdo to je?)(To je… závodní hafánek, nie?) odlétne hůlka, ale stejně jsem pořád spoutaná.(Kdo ji spoutal? Enn? Tos byla ty?)(Hihi. Přece ji nenechám zdrhnout, ne?)(chytrá holka)
Black něco zamumlá a jsem volná.(Do háje, Siriusi, tohle jsme si nedomluvili! *vzteká se*)(Tak to on to byl! On to všechno způsobil!)
"Co za odměnu?"zeptá se.(Co by sis tak představoval, bobane?)
"Facku?"(Já ti jí klidně vrazím *zazubí se a napřahuje ruku*)(Já taky… Zleva? Zprava? Stačí si vybrat.)
"Teď si zahrajeme hru, jo?"blejskne(blýskne *opravuje ji*)(Jí taky jednu blejsknu, jo?)(jen do toho) se mu v očích a zase něco zamumlá. Okolo mě se začnou obmotávat řetězy.(*nenápadně se k nim přiblíží a zatáhne za jeden konec řetězu.)(Hele, co máš zase v plánu? *zeptá se tiše Vráničky a pozoruje počínání Siriuse*)(uvidíš *špitne*)
"Blacku, Blacku. Jsi stejný jak Belatrix.(mně z těch teček hrábne)(Mně hrábne z Jasmine.)"usměju se.
"S tou štětkou mě neporovnávej.(tak buď čárka, nebo vykřičník. Ale tečka rozhodně ne!)"zařve.(Odkdy je Bella štětka?*nakrčí čelo*)(kdo ví)
"No, ty máš,(ne, tady ne!) co říkat(tady jo!)(*baví se nad jejím počínáním* Copak, Vanish nezabral?)(ne, seženu si něco účinnějšího) ty jsi sukničkář, ehm…štětec!"roztlemim se.(*vykulí na to oči a popadá dech*)(*opět se sesune k zemi* No ty kráso. Prej štětec, to je kokotina.*stírá slzy smíchu*)
Black už to nevydržel a najednou mi dal facku.(Siriusi, já tě miluju *skočí mu kolem krku*)(Ale, ale! Na to budete mít času dost pak!)(kušuj)
Vzbouřily se ve mně mé nadpozemské síly(*pro jistotu si přisunuje kbelík*) a začala jsem svítit čtyřmi barvami,(doporučovala bych pomlčku) oranžovou, zelenou, tmavší modrou a průhlednou.(aha. A ta je jako vidět, jo? *klátí se smíchy na zem*)(*pokoušela se zvednout, ale po tomto odstavci na to definitivně kašle*)
Black na mě vyjeveně zíral a já se jen smála.(já taky. Ale z jinýho důvodu)(*hýká smíchy*Kopněte ji někdo!)(Já se toho ujmu *nabídne se a hned tak učiní*)
"Co-co to-to…"(To-to ne-neřeš.)
"Nesnaž se,"mávnu rukou, "to nevíš, že kluk nikdy nesmí uhodit poloviční vílu? (a tohle jsi vzala kde?)(Vycucala z prstu. Věř mi, že Jasmine to zvládne. *pronese vážným hlasem*) Ale vlastně ty jsi nikdy nic nečetl, co? Sorry, ale teď to bude trošku víc pálit a bolet."(chudáček Sirius)(*osype se* asi mám nějakou alergii. Nevíš na co?)(na chodící hloupost?)(Jo! To bude vončo!)
"C-co…"nestihl nic říct, po těle mu začali růst velice měkké ohnivé kořeny.(*Zděšeně na to hledí*)(*drží si bradu, aby jí nespadla ještě níž*)
Black vyjekl a zdrhal do hradu. (*vydává se za ním, aby mu pomohla. Přece jen je to její chyba, že ho k podobným věcem pořád nabádá. Ale kdo měl čekat něco takovýho?*)(Ehm, ehm… Má někdo rozumné vysvětlení předešlých událostí?)(Já ne *křikne přes rameno a běží dál*)

********


Složím dopis(Má cenu ho nějak komentovat? Myslím, že obsah mluví za vše. xD)(to teda mluví) a zakřičím: "Win!"
Přiletí ke mně má sova(Ještě aby tak byla cizí…), k noze jí přivážu dopis. Win mě zobne do prstu(být já tou sovou, tak jí ho rovnou uklovnu)(Být já tou sovou… tak už mám jiného majitele.) a odletí.
S myšlenkou, že to všechno vyjde, usnu na sedačce ve společenské místnosti.(Hele, říkala, že jí nesmí uhodit jen kluci, co? *ušklíbne se a připlíží se k ní s palicí*)(V té větě jsou správně čárky!*omdlí* Jo, něco takovýho zmínila…*mumlá z bezvědomí* Jdi do ní!)(Rozkaz, generále!)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Green Lady Green Lady | Web | 5. října 2008 v 0:18 | Reagovat

:D:D:D:D uzasne, uzasne :D teda... myslim tie glosy :D original je vsetko mozne len nie uzasny :D

no a..

ja som dnes zacala s glosovanim :D ... aj to tak vyzera - mam na blogu zatial iba jednu vec , ale bola by som rada, keby ste sa tam aj napriek tomu pozreli :)

tesim sa na vase komentare a ... dufam ze mi nejako pomozete aby som bola aspon spolovice taka dobra ako vy :D

2 lina lina | 5. října 2008 v 19:13 | Reagovat

tak jo....*rozdýchává se* co to ksakru bylo??? Jakože před tím jsem to jakš takš pobrala, ale tohle fakt ne....glosy super, jako vždycky. A já se zas valím učit tu občanku.....

3 Green Lady Green Lady | Web | 8. října 2008 v 21:49 | Reagovat

ahoj, nový glos je na svete... nič moc, ale hádam okomentujete ;))

4 Mumu Mumu | 14. října 2008 v 17:49 | Reagovat

Kde jsou pravý a originální lidi z HP? Kde? Snad neodjeli na prázdniny..

Glosy parádní. Autorku nakopat a ze světa vyhodit všechny MS. Ne vyhodit by nestačilo, svou dokonalostí by znetvořili celou galaxii. Prostě vyvraždit a hotovo! :o)

Jste skvělé glosátorky. ;o)

5 Vránička Enny Vránička Enny | 14. října 2008 v 18:53 | Reagovat

Green Lady - děkujeme. No, ten originál je prostě... veldílo jak vyšité. =D

lina - Mno. Že by kapitolka na úrovni? =D Netuším, já sama to nevím a vždy jen žasnu nad dalšími zvraty.

Mumu - Ou, děkujeme za pochvalu. =) A ty originální postavy taky s Kait vždycky hledáme. Ale když ony se někdy nevrátí ani při použítí Imperia... Jojo, jde to s nima z kopce. =DxD

6 wlkeR wlkeR | Web | 6. listopadu 2008 v 12:13 | Reagovat

Aaa, moje čelist! +zvedá jí z podlahy a oprašuje rukávem+ Bezva glosa :D Ale autorce vyrvat jazyk, useknout prsty, odpojit klávesnici a zatavit port! Taková zhovadilost se vidí málokdy (leda tak u mě, mwahaha.)

7 Cait Sidhe Cait Sidhe | Web | 24. listopadu 2008 v 21:04 | Reagovat

Ale no tak ... Vráničky ... kdy bude další glosa? Pořád jukám, nasísám a jenvalarvícoještědělám a kde nic tu nic ... *ještě jednou še šmutně podivá a jde bešet jinam*

8 Vránička Enny Vránička Enny | 29. listopadu 2008 v 20:28 | Reagovat

Drhne to u mě. =c( Omlouvám se. Nějak nestíhám vůbec nic, ani vlastní tvorbu.

9 S-Hanka S-Hanka | E-mail | Web | 6. května 2009 v 21:39 | Reagovat

Dost dobrý glosy! Vážně mě zajímá, jak to s naší milou Jasmine nakonec dopadne... nejspíš úplně všechno vyhraje, porazí Voldemorta a tím zapříčiní to, že Harry bude pouhopouhý mudla. Prostě se těšim na pokráčko, no. A doufám, že se konečně dostaví některá z originálních postav, protože ty nepatrné záblesky (viz. Siriho facka)mi opravdu nestačí. Asi doufám marně, ale což, za pokus to stojí. XD

10 Kikki Kikki | Web | 17. listopadu 2009 v 21:43 | Reagovat

http://glosujeme.blog.cz/ koukni se a přidej i ty svůj typ na ultrastupidní povídku (na jakékoli téma)
Prosím

11 Kari Kari | E-mail | Web | 30. ledna 2010 v 10:38 | Reagovat

Ahoj, koukla by si se prosím na můj blog www.bo--ok.blog.cz
Díky Kari

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama