Info k Maze

26. července 2008 v 19:15 | Tabby, glosy by Vráničky & Tabby |  Maha Sarah Sendersová by Tabby
No, ehm, jsem blázen, že jsem se do toho vůbec pustila. Moje povídka je jedna velká slátanina, ale já jsem pro každou špatnost, takže mi to netrhá žíly xD... Doufám, že se u toho pobavíte xD

Tabby
Neboj, brouku... xD Vypustíme na ně ty naše MS a padnou na zadek. =D
Tabby je tyrkysově modrá... =)

Něco o ní:Moje Favoritka vlastně je to kus mně:0)). (Ou jé.)(hele, nepředbíhej, jo? Abys to nezakřikla moc brzo, znáš se)(Blééé.)
Postavy : Maha Sarah SendersováAUTP+HLH(Kde tu se vzalo HLH? *Kulí udiveně oči.* To jsem si opravdu musela něčeho fetnout.) (To byla určo strouha.),Harry Potter,Hermiona Grangerová,Ronald Weasley,Giny Weasleyová,Severus Snape,Draco Malfoy,Albus Brumbál,Voldomrd,Cho Chngová,Derick Venders AUTP,Sean Nearly AUTP a Další (Jsem teprve u výčtu postav a už mi tu něco chybí… mezery.)(jo, taky jsem si všimla...ale mohlo by to být ještě horší *ušklíbne se*)(Jo, jo. Mezery, čárky, to je moje hobby. *píská si*)
Shrnutí : Maha se smiřuje ze ztráty své milované osoby bojuje se smutkem co může ukazuje že je nadvěcí....opak je ale pravdou (*tváří se, že to shrnutí pochopila. Opak je ale pravdou.*)(*ani se nesnaží dělat, že něco pochopila. Ale zato překvapeně kulí oči a snaží se najít chybějící čárky*)
Děj : Maha nastupuje v Bradavicich do šestého ročníku a začíná dělat jeden pruser(kam se poděl kroužek nad « u » ?)za druhým :0))) (Hm… Že by novodobý Poberta?)(Pobertům to vždy projde... Maze? Nikdy...) (tak aspoň víme, na co se připravit)
Rok : Šestý ročník Harryho Pottera (Chudák Harrouš...* Hází na něj lítostivý pohled*)
Počet kapitol : No vzhledem k tomu (kampak se ta čárka poděla?)(Šla na panáka, *poťouchle se směje* a autorka s ní xD) (Zase chlompeš?! To ti nestačil čtvrtek a ta bestovní griotka?*napomene ji a kouká na Magistra postaveného na polici*)(Jestli se opovážíš ožrat Magistrem beze mě, tak končíš! A s griotkou straš Hedu a ne mě! xD Mááááslo.)že já vždy rozepíšu třeba jen jeden nebo dva dny vůbec netuším kolik jich bude:0)) (Stačilo říct, že nejspíš hodně.)(jo, to bych možná i pochopila)
Motto:Ti, které jsme s láskou uctívali, vlastně ani neumírají. Neusilují už o nic, nic nekonají, nehovoří k nám, nic po nás nepožadují. A přece, kdykoli si na ně vzpomeneme, cítíme, že nám hledí do duše, že s námi cítí, že nás chápou, že schvalují nebo neschvalují naše počínání.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Polgara Polgara | Web | 27. července 2008 v 11:14 | Reagovat

Teda, vy dvě ste se rozjely. Koukám že vaší obětí je i Tabby, ale ta to evidentně bere s humorem.

Čárky, kam jdete, kam jdete kterááááá moje budete, budete má...nic, nevšímat, hrabe mi...

Jinak to motto je úžasné stejně jako glosy

2 Chobot (Huhu :D) Chobot (Huhu :D) | Web | 27. července 2008 v 23:01 | Reagovat

S plnou platností si dovoluji poznamenat, že odkaz na vaše stránky si to šine ke mě do odkazů.

Glosy pěkné, líbí se mi, že to Tabby bere tak,jak to bere :D

Achjo, nejsem sijistá,jestli už nemelu zcestně XP

připravte se na to, že mé komentáře na vás budou čekat, ať budete kdekoli.

Ježis, další kravina :D

3 Melissa Melissa | Web | 29. července 2008 v 14:07 | Reagovat

Super.. fakt já jsem zvědavá na první kapitoly.. k těm vašim povídkám:-D Hej ale všímám si, že vám ten alkohol moc neprospívá:-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama