5.Přípravy na ples aneb všechno se změnilo 2/3

25. července 2008 v 13:03 | Jane, glosy by Vráničky |  Co je to láska? by Jane
A druhá část... ehm xD
☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

"A do prdele."ujede Blackovi. (Taky je ti z těch smailů šoufl?)(spíš mi lezou krkem)
"Už se těšíš, až Mine(Chmpf!) budeš dělat úkoly? Která čirou náhodou neumíš?"popíchne ho Remus.(jak můžeš neumět úkoly? *nechápavě se drbe na hlavě a přemýšlí, kam zmizel pravý Remus.*)(Ten se vytratil ve chvíli, kdy na něj Jasmine koukla. A to jsme si myslely, že se zachránil. Ch jo.*brečí do polštáře, který díkybohu stihla zabavit Marušce*)(tak už bys mi ho ale mohla vrátit)(Jasně, promiň. Na. *podá jí ho*)
Proklouznu, škvírou do vchodu za jednookou čarodějnicí za mnou vleze, ještě Black, Rem, Potter, Pettigrew a Lily.(chápete to někdo?)(Myslíš stavbu a smysl věty? Ne. A nechápu ani, jak ví o té chodbě.)
"Takže, úkoly mi začneš dělat od zítřka jo?" "Jak je libo, mademoiselle." napřáhne se a majzne košem.
Crrr. (Budík! Žejo? Prosím! *modlí se, mož se konečně probudí…*)
"Co to je?"podiví se ten nenažranec Pettigrew.(Nic, Péťo. Stejně bys to nepochopil. Ono cokoliv, co se týká naší milé Mary je nepochopitelné.)(A samozřejmě děsně tajemné…)
"Můžu Tě ujistit Petříčku, že to není k jídlu."nasadím nasládlý tón a zvednu mobil.(Já myslela, že vidíš do budoucnosti. Ne že si odtamtud bereš věci)(*už nemůže a stírá slzy smíchu* Ta holka je fakt exot.)
☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺
"Kdo to byl?"zeptá se Rem."Kdo tu zase naflákal ty blbý smíchksichty?!""Já to nebyla. Přísahám."
"Kluk."odpovím neurčitě, protože chci, aby žárlil.(a on tě tak chce, ty huso)(Si musí připadat důležitě přeci.)
Nechápavě se na mě podívá.(po takový odpovědi bych se taky nechápavě koukala)(Já se nechápavě koukám na celou tu povídku.)
"Můj kluk James."začnu si vymýšlet.(To děláš vždycky, simtě.)
"Ale, James nikam nevolal."(*praští se do čela* Tohle je fakt debilita.)
"Ježišmarja, já myslela, že jsi inteligentní!(On určitě, jenže tebe je někdy těžký stíhat, víš?)(lepší je ji vypouštět. Zkus to.) Můj kluk James Bond. (no ty si teda vtipná)(Jako obvykle…)A teď se jdem bavit!"usměju se a vydám se směrem k Medovému ráji.(bavit v Medovým ráji?)(Hm, nejspíš po sobě budou házet lízátkama.)
☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺
"Já nemůžu. Snědla jsem toho víc jak Peter."povzdychnu si a začnu si hladit břicho.(bacha, ať nepřibereš)(Ta? Určitě má rychlý spalování, neboj. xD)
"Aby z ní nebyl novej Červíček, že jo Červe?"křikne na Pettigrew,(to sem patří? A skloňování, to ti taky nic neříká?)(Očividně ne.) kdo jiný než Black.
"Neboj, dám si pozor, ale nevím, kdo to včera snědl čtyři divočáky a neměl dost."začnu si s ním hrát.(já vím, kdo to byl. Obelix! *vítězně se usměje*)(Chytrá! Píšu ti jedničku s hvězdičkou!*vybalí notes a zapíše si to do něj*)(to já vždycky *sebevědomě se usměje*)
"A já nevím, kdo to hulil jak tovární komín."Black ochotně přistoupí na mou hru.(Jakou hru?*vyvalí oči*)(taky vím.že to byl Mundungus, že jo?)(No tý voe, ten mě nenapadl.)
Ostatní nás jen sledujou a poťouchle se usmívaj.(Já se poťouchle tlemím.)
"Že by,(*začíná shánět kapesník. Z těch čárek je jí k pláči*)(*podává jí ho*Jen se vybreč, ono to bude horší pak.)ty?"setřu ho, ostatní to už nevydrží a začnou se smát.(no tos ho teda setřela. A pro tvoji informaci - oni se smějí tobě, víš?)(Já z těch stěrů nemůžu…)
☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺
"Jupí, jupí, jupí!"křičí, Lil.(spíš ta čárka, co se tam omylem vloudila)(Nepomátla se ona nějak?)
"Co se stalo?"ospale si protřu oči a dál, (gr…Enn, půjč mi ten koš. Na tohle je i moje palice krátká)(Samozřejmě. A jakou chceš velikost?)koukám na Lil, která tam,(Enny? Prosím)(Jo. *probírá se koši a nakonec vytáhne desítku* ta by snad měla stačit.)(Díky *a přetáhne Jasmínku po hlavě*)(Sakra! *zaúpí, když to nezabere* Příště berem dvacítku.) poskakuje jak střelená.
"Jde se do Prasinek. Musíme si koupit šaty, šperky, boty a…"začne si vypočítávat na prstech.(Lily je totiž od narození posedlá nakupováním)(A nadšená je beztak z toho, že bude ples.)
"Hej,"přeruším jí, "na co šaty? Šperky? A boty?"(ta je blbá)(Už od narození.)
"Je ples! A teď se obleč. Jde se na snídani a potom do Prasinek."nakáže mi.(Hm, a ty se necháš, že?)
"Ano, mami."(Ale ne, tati!)
Vezmu si na sebe černou minisukni, černý korzet(*vyprskne minerálku, které se omylem napila*), bíločernou kabelku, černé kozačky a černé brýle, které si dám na hlavu.(*vykulí oči. Až do té chvíle nevěděla, že jsou na E55*)(tak teď už to víme, obě. *zvedá se jí při pohledu na Jasmine žaludek*)
"Ty vole. Ty ses ale vyfikla."vypískne, Lil.(A divíš se? Jinak by nemohla pracovat)(Taky mohla jít nahá, ale to by se jí nejspíš lekli ještě dřív než v tom korzetu, co?)(*otřásá se z té představy*)
☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺
"Co tak čumí?"(že by na tebe?)(Určitě, lehká dívka v Bradavicích…)
"Všechno se od tý doby co jsi, vyřkla tu věštbu, změnilo.(akorát čárky zůstaly pořád na stejně blbém místě jako předtím.) Ale myslím, že mužská populace na Tebe kouká jen kvůli vzhledu."vysvětlí mi.(Jo, říkaj si, jak někdo může vypadat tak směšně)(A neinteligentně zároveň.)
Sednu si ke stolu a namažu si toust arašídovým máslem.(podstatná to informace)(Si piš, musíme přeci vědět, co jí chutná. Kam bych pak měla lít ty otravné látky, kdybych to nevěděla?*v ruce si pohazuje skleněnou lahvičkou*)(je to aspoň bolestivý? *upírá oči na lahvičku, se kterou si zrovna hraje Enny*)(Chceš zkusit?*nabídne jí z legrace* Hm, ale když jí chutnaj ty vořechy, tak jí ta mandlová vůně vadit nebude, ne?)
"Kočko, šla bys na rande?"přitočí se ke mně nějákej úchyl.(takže každej, kdo ji pozve na rande, je úchyl, jo?)(Jo, protože ona je úchylačka. Tak aby k sobě pasovali, víš?)(jo ták. Hned je mi to jasný)
"Šla, ale né s Tebou, kocoure."otočím se k Lil a dál se jí věnuji.
☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺
"Takže jdem pro šaty k Soreylový?"
"Jasně."přitaká, Lily a už si to šine do obchodu.(Víš, Jane, ona se sice čárka před jménem píše, ale pouze v případě oslovení!)
"Dobrý den."pozdravíme.(Raději bych se rozloučila.)
"Co to bude, slečny?"zeptá se nás malá, vrásčitá, od pohledu příjemná stařenka.(ta je mi zatím sympatická)(Mě taky, dala se podplatit, zvedne jim ceny.)(fakt? No super)
"Šaty. Pro mě jen černý a hnědý(Tak černý nebo hnědý?!). Pro kamarádku zelený. Musí to být ty nejkrásnější, přeci jen jsem Malfoyová."poručím si.(no jasně. Hlavně se tím nezapomeň pochlubit)(Třeba si myslí, že prodavačku zastraší. Nemá ale šanci, náš účet je napranější.)
Po chvilce mi přinese asi čtyři tucty šatů. Použiju vyřazovací metodu a za chvíli nám na hromadě zůstane asi šest krásných šatů.(a samozřejmě nejkrásnějších ze všech.tak drahých, že si je nikdo jiný koupit nemůže)(Jojo, a k tomu připočti ještě těch domluvenejch padesát procent navíc.)
"Na."podám, Lily zelené šaty a začnu si zkoušet černé.(chudák Lily. Ta je úplně nesvéprávná)(Se divím, že je Maruška nešla i oblíct.)
"Tyhle ne."zamumlám a vezmu si hnědé.
"Tyhle!"vykřiknu a řeknu prodavačce, aby mi zabalila šaty.(to byla rychlost)(Rovnou nadzvuková.)
Vybrala jsem si tmavě hnědé šaty se skládanou sukní.(No tak ty musely vypadat.) Samozřejmě byly korzetové.(jak jinak. Bez toho by to přece nebylo hodno Malfoyové)(To víš, používá místo push-upky.) U začátku sukně byla jedna růže a u korzetu také jedna.
Lily si vybrala středně zelené, korzetové šaty se skládano-nabíranou sukní(To vypadá jak?)(to netuším, ale určitě bezvadně), dvěma růžemi na ramínku a třemi u sukně.(co má pořád s těmi růžemi?)(Nevím, ale hodí se nám, napícháme tam Marušce trny. Jedový.)
Další část >> 3.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se vám naše glosy?

Jistě!
Jak kdy!
Nikdy!

Komentáře

1 SergiooK SergiooK | E-mail | 16. ledna 2017 v 17:51 | Reagovat

I found this page on 16th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it is not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Simply search for:  pandatsor's tools

2 MarcoY MarcoY | E-mail | Web | 18. ledna 2017 v 10:34 | Reagovat

Čekám na nový zajímavý článek na svém blogu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama