5.Přípravy na ples aneb všechno se změnilo 1/3

25. července 2008 v 13:02 | Jane, glosy by Vráničky |  Co je to láska? by Jane
Další, pátá kapitolka. Ehm, myslíme, že název mluví za vše. Krásný počteníčko přejem. =D Připravuje se šestá kapitolka, čeká se jen na Enny, která musí dodat své glosy a pak to ještě jendou přeposlat Kait. =)
P.S.: Tentokráte je to krapet delší...

5.Přípravy na ples aneb všechno se změnilo


Je tu další kapitola. Celkem o ničem (to je nám víc než jasný)(Hele, nebudeme dělat ukvapené závěry. Třeba nás překvapí, i když tvrdí opak. *pronese ironicky*), ale k další kapitole je nezbytně nutná(Ostatně jako všechny, že?). Myslím, že jsem do ní nenapsala všechno(čárka, že ano)(Jistě, ty tam stopro chybí.) co jsem chtěla, ale dá se říct, že se kapitola povedla.(*začala se dusit jablkem, které právě jedla*)(Ty u toho ještě jíš? Nebezpečný… To příště nedělej!*buší ji do zad, aby jí nepošla už u páté kapitoly*)(když já myslela, že to ještě stihnu dojíst…kdo měl čekat, že první šok schytám už v úvodu)
Minulou kapitolu jste nekomentovali. (proč asi)Vlastně si tuhle kapitolu ani nezasloužite (to víš, na tebe jsme krátký), takže doufám že to napravíte!(*zlomyslně se ušklíbne* to víš, že jo)(Určitě. *zasněně se usměje a pohladí jeden z košů, co má po ruce*)
Věnování: Koudelacka a jaja. Ty jediná napsaly koment(chudinky, asi náhlé pomatení mysli), takže tahle kapča je pro Vás holky!(A jaktože není i pro nás?! Vždyť my ti to tak krásně doplnily a obarvily.)(a jakou nám to dalo práci) A ještě pro holky ze třídy za to, že mě vzbudily. Mě se zdál tak krásnej sen!(A o čempa?)(seš si jístá, že to chceš vědět?)(Máš recht, radši nechci. Ještě by mě to poznamenalo do konce života.)Barboro! Uškrtím Tě, ale až budu ve škole!(co takhle, kdyby Barbora uškrtila ji? *nadějně se podívá na Enny*)(Hm *usilovně přemýšlí*. To by šlo, podplatíme Báru.*posílá koše do banky, aby zkontrolovaly stav financí*)
Krásný čtení,(*běží na záchod s rukou před ústy*)(Na co jsme pak kupovaly ty kýble?!*chytí ji za kapuci a nasměruje k plastové nádobě*)
Jane, Vránička Enny a Vránička Kaitlin

"Do prdele, tak kdy už se probudí?!"vybuchne někdo.(Doufám, že nikdy. Pohádku o Šípkový Růžence jsem vždycky měla ráda. *mne si ruce a připravuje si, jak případného prince odstraní z cesty*)(V tom tě plně podporuju.)
"Malfoyi (čárka. Ano, sem patří)zklidni(Jo, taky už konečně!*přisadí si*). Nikdo není na ty tvoje kecy zvědavej!"(Já na ty tvoje taky ne.)
"Blacku, ty na mě nemluv. Kdo se tady vztekal? Já to určitě nebyl."uchechtne se Lucius.(Typickej Malfoy)(On se uchechtnul na Siriho? Vráni, nepřetáhly my jsme ho náhodou omylem něčím?*pohled plný obav*)(*s obavami pohlédne na palici a polštář*)(*prohlíží jeden koš po druhém a hledá blonďatý vlas*)
"Mal…"nadechne se Black, tentokrát ho přeruším.(*zděšeně na ni pohlédne* Nechceš radši nechat mluvit Siriuse?)(Co kdyby nechala mluvit nás?*muhehe*)(to už by se chudáci fakt nedostali ke slovu)(A komu by to vadilo?)
"Nechte toho."(Oba tři, že?)
Oba na mě vyjukaně(Bych chtěla vidět vyjukaného Malfoye. xD) kouknou a vrhnou se mi okolo krku.(Zároveň? A co rodová nenávist?*nechápavě hledí na monitor*)(s Jasmininým příchodem zanikla)(Och tak. To ale nebude žádný vzrůšo.*posmutní, těšila se na bitku*)
"Ááá,"zakřičím, "dejte ze mě ty svoje pracky! Chytnu blbost!(jak asi, když už ji dávno máš)(Oprava - Chytnete blbost! A stoprocentní!)"se smíchem je ze sebe shodím(Maruška silák, bacha na ni.)(tuhle schopnost prve neměla, ne?)(Ne, tu získala až když se začala rozvíjet. To víš, škola někdy dělá divy.) oni si jen uraženě mnou bouli na hlavě(Sobě navzájem, nepletu se?*pochechtává se, když si to představí*)(*dusí se smíchy*)(Zase?*vydechne mezi záchvaty, ale je na tom stejně*) a vrhají vražedné pohledy na Poberty, Brumbála a ostatní na ošetřovně kteří se smějou tomu, jak jsem je setřela.(Setřela? Kdes na to přišla? Se smějou tobě. A mimochodem - pochopil jste někdo tu větu?)(*čte si ji znovu a znovu* Kdyby tam nebylo to setřela, tak možná trošku jo.)
"Konečně jste se probrala, slečno Malfoyová." "Bohužel," dodá tichým hlasem. Madame Pomfreyová, která ho však slyšela, se potutelně usměje a navrhne mu, že má soukromou zásobu jedů, na které není protijed.
"Jak dlouho jsem tu?"zeptám se a teprve teď se podívám(zase čárka) kdo všechno na ošetřovně je.
"Tři týdny."odpoví mi (Kdo?)a já vyprsknu dýňovou šťávu, kterou jsem si mezitím vzala(*bere do ruky palici.* čárka, jasný?)(Jistě. Mě zaráží to vzala… Já teda pití piju.) do vysmátého obličeje Lilyan Evansové.(Chudák Lily, bude kontaminována.)(možná, že kdybychom ji vydesinfikovaly…)(Myslíš, že by to pomohlo?)
"Tři týdny? Si děláte prdel, ne?"vyhrknu.(Vůbec ne. A klidně bys mohla spát ještě dýl. Sto let je ideálních. A protože princ nedorazí *zlomyslně se na ni culí*)(Budeš chrápat na věky.*dokončí a srazí jakéhos pohledného mladíka na zdatném oři*)(tos nemohla chvíli počkat? Třeba by se mi líbil.)(Příště.*pokrčí rameny a svatouškovsky se zazubí*)
"Je vidět(Do háje. Čárky! Říká ti ten pojem něco?!) že slovník máte stejně pestrý jako pan Malfoy."Brumbálovi cuká v koutcích.(Já nevím, ale mně se zdálo, že Lucík používal takové ty starobylejší fráze. Sice jimi vydíral, ale rozhodně nenadával. xD Ale tak proč ne, když už si může se Sirim navzájem hladit bouli.)
"Ehm. A co se vlastně stalo?"snažím se zakrýt své rozpaky.(to je tak blbá, že to neví?)(Má zamlženo. *spustí ruku s košem*)
"No až na to(grr)(Vrčení ti nepomůže, je beztak proti zvířectvu odolná.) že jsi říkala něco v tom smyslu, že si vezmu Pottera což,(co ta čárka dělá tady *skřípe zuby a přetáhne ji polštářem*)(Kdes nechala palici? Peří ji neublíží. Leda… že by měla hodně prudkou alergii. xD) je naprosto absurdní, že nás zabije Voldemort(Jistě, Rowla to vůbec celý napsala absurdně, viď?*zlostně sykne*), narodí se nám syn Harry a porazí Voldemorta se nic nestalo(Ehm, znovu a pomaleji, prosím!), že?!"Lily,(*škrábe se na hlavě.* Polštář je asi moc měkký.)(Očividně. *hledí na Jasmínku, která však začíná otékat. Při pohledu na ni vítězně křikne*) se naštve a poslední slova už křičí.(*ze skrýše vytahuje špunty a cpe si je do uší*)(Tak tady jsou *vrhne se pro SVOJE špunty*)(Né! *vyjekne a letí je zachránit*)
"Ehm. Nepopírám, že jsem něco v tom smyslu řekla, ale Vy si myslíte, že se to stane?"(a netvrdila jsi někde, že máš věštecký schopnosti?)(Tvrdila, hned na začátku.*přitaká*)
"Sestřenko, my si to nemyslíme, my to víme. Pamatuješ, jak jsi mi řekla, že si zlomim ruku a odvezou mě do mudlovský nemocnice?(Lucík v mudlovský nemocnici?*vytrhne Kait polštář a dusí v něm smích*)(vždyť mi ho chudáka poslintáš)(No dovol, jsem snad Jasmine?) Stalo se to a vypadala jsi stejně praštěně jako vždy, jako když jsi vyřkla tu věštbu."(*spokojeně se směje. Taky už si totiž všimla, že milá Jasmine je na hlavu*)(Nejen na hlavu.)
"Luciusi Abraxasi Malfoyi, to okamžitě odvoláš! (proč? Vždyť je to pravda)Já nikdy nevypadala, nevypadám a nebudu vypadat praštěně!(Haha… haha… uááá *rozesměje se naplno*) To si zapamatuj! Jasný?!"vyjedu na něj.(ty bláho, ta má ale sebevědomí, co?)(Vyšší než Eiffelovka.)
"Třeba teď(*zahazuje polštář a bere do ruky palici*)(*chytá polštář* Házej to příště po někom jiným, jo?!) když Ti zčernaly vlasy, praštěně vypadáš."ušklíbne se a začne uhýbat před ranami polštářem.(já jí zneškodním, jestli chceš, Luciusi *mne palici v rukou*)(Ona mi šlohla polštář! Vráni!)(Ten je můj! *šokovaně hledí na svého miláčka a nevěří vlastním očím*)(Právě proto!*snaží se ho ukořistit zpět*)
"Dost. To by stačilo."zahřmí. (Ještě né *zklamaně pohlédne na toho, kdo ji přerušil* Poslední ránu, prosím!)(Ale pohni.*pokyne jí a omráčí Brumlu, přece nebude bránit ve výkonu spravedlnosti*)
´Brumbál je nakrknutej.´(Nedivím se.*šeptne a skrčí se za Kaitlin, to kouzlo bylo moc silný*)pomyslím si a začnu se praštěně smát.(a pak že není praštěná)(To víš, plete si pojmy s dojmy.)
"Co se stalo?"
"T-to ni-nic."vykoktám a stále se směju.(čemu? Sobě?)(Jo a svý blbosti.)
"Je vidět, že už Vám nic není, Jasmine."řekne Pomfreyová (omyl, Poppy…já bych ji radši poslala do blázince, jeden nikdy neví) (*volá k Mungovi a zamlouvá jí tam kotec*)a pošle mě za dveře, že se prý musí na něčem poradit.(Jestli velikost 3x3 nebo 1x1)
☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺(Zas ti debilní, zavádějící smailíci.)
´O čem se tam tak dlouho vybavujou? ´(o tobě rozhodně ne, nefandi si)(Blbá zpráva, nemaj volný kotce. Dobrá zpráva, myší díry jsou volný. *pročítá došlý seznam volných pokojů ve cvokhousu*)(ty možná budou stejně nejlepší)(Fajn, zamlouvám jednu. Jen pak nesmíme Jasmínku zapomenout přeměnit v krysu, třeba si pak konečně uvědomí ten rozdíl mezí krysou a myší.)
Otevřou se dveře a vyjdu Poberti s nimi i Lily.
"Tak co podniknem?"zeptám se. "No, chtěli jsme jít k jezeru, půjdeš s námi?" zeptá se Sirius a v duchu plánuje, jak ji v něm utopí. (*stěhuje se k jezeru a leze na nejbližší strom se šutrem v ruce, co kdyby to Sirimu náhodou nevyšlo, že?*)
"Já se musím učit na OVCE."vykroutí se, Lil.(Dobře děláš.)
"Ty jsou až v květnu."usadím jí.(no tos ji teda usadila. Až jsem z toho spadla na zadek)(*zvedá ji* Neblbni, ještě si bude myslet, že jí to žerem.)
"Al…"chce něco namítnout.(Proti Mary nemáš šanci, brouku.)
"Co takhle podniknout cestu do Medového ráje?"(jo tak, slečna si chce hrát na Drsňačku, co porušuje školní řád)(Och bože, jen doufám, že se nepřidá k Pobertům.*děsí se té představy. Už i koše chytly zimnici*)(mám zavolat doktora?)(*kontroluje svým mazlíčkům teplotu* Dobrý, ještě se nedostaly do varu.)
"Tam se nedostaneš."ušklíbne se Black.(Jo, žádný podporování útěku ze školy!)
"No, když jo (čárka!)budeš mi dělat měsíc úkoly."(Debilní sázka.)
"OK."plácnem si.(Já bych si taky plácla.*zablýskne se jí v očích, když se natáhne pro koš velikosti tři*)(jenom?vytáhni větší)(Ty jsou na později.)
Další část >> 2.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se vám naše glosy?

Jistě!
Jak kdy!
Nikdy!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama