4.Prosím neměňte osud 2/2

23. července 2008 v 20:31 | Jane, glosy by Vráničky |  Co je to láska? by Jane
Ehm, druhá půlka čtyřky.

"Co se jí stalo?" (Ále, prase ji potrkalo. Oni na kozy letí.)
"Nevím. Zničehonic se začala kroutit jako při Cruciatus. (Jako? To nebylo jen jako!*štastne svírá svou hůlku a míří jí na Jasmínku*)(Vráni, nespletla sis kletbu ? nemělo to být avada kedavra ?) (Neboj, to taky přijde, přece si nenechám ujít příležitost trochu ji potrápit.)(ale mohly jsme se jí zbavit hned)"slyším vyděšené hlasy.(asi se vyděsili, že je ještě naživu) Podívám se (Sakra, ona už si vytáhla ty špunty!*zabrblá*)a zjistím, že jsem stále v síni a pak z mých úst vyjde věštba:(Hehe… ehm… To je jen vtip, že jo?*začíná se pochechtávat*)(Já vtipy ráda. Sem s ním)"Lily,"chytím jí za ruku,(Copak? Už konečně umíráš?)(jo, jen nám řekne ten vtip)"po škole si vezmeš Jamese. Bude Vás chtít zabít lord Voldemort. Svěříte své tajemství Peterovi, ale on Vás zradí a přidá se k němu.(Jéva, to jsou mi ale novinky…)(že jo. O tom jsem opravdu ještě nikdy neslyšela)
Narodí se Vám dítě(Čárka!)(tos to ještě nevzdala ?) Harry. Black(Stačí Sirius.)(nebo Black, Sirius Black. Chápeš, aby to mělo efekt) (Jasný no. A nepije ten Black náhodou Martini?) bude zavřen do Azkabanu za něco co neudělal(My víme! My tu knihu četli! A dokonce několikrát, že?*otočí se na koše, ty přikývnou*)(zajímavý, i ty tvoje koše mají víc intelektu než naše autorka). Všichni si budou myslet, že Vás prozradil Black. (ano, ano, my víme)Až Harrymu, (Kur*a, tady tu čárku necpi!)bude rok, přijde,(tady taky ne *začíná se poohlížet po své palici…*)(*přibíhá a palici jí podává*)(díky) za Vámi Voldemort. Zabije Jamese. Tebe bude chtít ušetřit, ale ty chceš zachránit Harryho. Jakmile umřeš, pokusí se ho zabít. Neumře Harry ale on sám.(*hystericky se směje* To není normální! Ještě mi řekněte, že bude probírat celej Harryho život a padnu.)(*podává jí polštář, aby měla měkký dopad. Co kdyby…*)(Och, děkuji ti, Vráni.)(není zač, zlatí)
V prvním ročníku zachrání Kámen Mudrců před Voldemortem(tak tady čárka je. Vážně, věř mi) který bude na hlavě profesora Quirella.(Na hlavě prej! *chcípá smíchy*) (já nemůžu… *bere si zpět polštář a boří do něj hlavu*)V druhém ročníku se setká se vzpomínkou Toma Raddlea, Voldemortem. (Ehm… cože? To jsem teď nějak nepobrala.)(nejsi sama..ale já už toho nechápu víc)Zabije baziliška a zničí deník,(Když už takhle, tak by se šikla pomlčka, což je tohle - ) viteál zubem z baziliška.(Fajn, padám!)(chceš ten polštář?) (Prosím pěkně.)
Ve třetím ročníku se ho podle ministerstva pokusí zabít Sirius Black, který utekl z Azkabanu. Remus, který bude, učit obranu mu pomůže.(Jistě, podá mu pomocnou ruku. Sou přece kámoši. Naopak tobě by ji nikdo nepodal, Maruško.)(já jo..ale vzápětí pustila *spokojeně si představuje, jak milá Mary letí po hlavě z útesu*) V Chroptící Chýši se zjistí, že myš Harryho kamaráda Rona(myš? Myš?)(Je to KRYSA! A to je dost velkej rozdíl. Minimálně v ocase, zubech, velikosti… Mám pokračovat?!*už opravdu vytočená*), je Peter. Ukáže se, že Black je nevinný a všechno udělal Peter.(ano, ano, my víme) Přijde tam Snape(Jů, Sevie!)(Ale zapomněl s sebou vzít tu čárku) bude ho chtít zabít a poštvat na něj mozkomory.(Bych chtěla vidět, jak se nechaj mozkomoři proti někomu poštvat.*fakt se kácí smíchy, protože debilita téhle povídky už ji opravdu zmáhá*)(Klídek, zlatí *klade Enny ruku na čelo a zkoumá, jestli nemá teplotu. Čevená je na to dost*) Jenže se mu to nepovede. Peter se promění v myš(KRYSU!)(hele, buď ráda, že to není velbloud) (Nebo třeba takovej Pikachu... by jí moh jednu šlehnout bleskem.)(třeba by se jí rozsvítilo) a uteče za Voldemortem. Brumbál půjčí Harrymu a Hermioně obraceč času(Cože kdo komu půjčí? Hermi ho snad má už od začátku školního roku, ne?*drbe se na hlavě, ve tváři zoufalý výraz*)(Já už na to přišla. Jasmine mění dějiny) aby osvobodili hypogrifa(Tohohle tvora neznám. Ale pokud myslela Klofana, tak to je hipogryf.)(od slova hipo - což znamená kůň a gryf) (Z angličtiny je hipo hroch. =D) a Blacka,"ušklíbnu se(Jistě, uprostřed tranzu. Hm, borka, fakt,) (se šklebí pořád. Ale já říkala, že jí to zůstane *škodolibě se usmívá*)a pokračuju dál,"Osvobodí ho a Black uletí.
Ve čtvrtém ročníku se bude konat pohár tří kouzelníků. Pohár ale vybere jako čtvrtého Harryho. Nikdo s ním nebude mluvit.(Hermiona je vzduch, že?)Při třetím úkolu Harryho a Cedrica (Cedrika!)přenese pohár na hřbitov(čárka) kde Červíček Cedrica(fakt je tam "k") zabije, Voldemort dá do kotle(Koho? Že by tam zvládl hodit sám sebe?), uřízne si ruku a vezme Harrymu krev. Voldemort znovu ožije.(A vrhne se na Mary Jasmine!)(a holýma rukama ji zabije) Chystá se s Harrym bojovat(Chystá? Vždyť oni spolu bojují… sice chvíli, ale i to se počítá.), ale hůlky mají,(bez čárky) totožné jádro, spojí se a Harry uvidí (Nejen!) Cedrica (Zase toho? Kde ten se tam vzal? A kam zmizel starý dobrý Cedrik?)který mu řekne, aby jeho tělo odnesl rodičům, nějakého starce (ten má taky jméno)a Vás dva(Zapomněla jsi na Bertu Jorkinsovou, či jak se jmenovala. =D)(jo, takhle se jmenovala. Chudák, zabijou ji a stejně se na ni zapomene). Voldemorta porazí a vrátí se do Bradavic. Všem řekne, že se Voldemort vrátil, ale nikdo mu neuvěří.(Brumla neexistuje…? *vyděšeně se rozhlíží* On tu fakt není! Vráni! Houstone, máme problém!)(já vím. A dokonce i celý Řád zmizel. Hermiona, Ron...*zničeně se rozhlíží kolem sebe, ale opravdu nikoho nevidí*)(A jsme v háji.)(totálně *přikyvuje*)
V pátém ročníku založí tajný spolek Brumbálova Armáda. Budou bojovat na ministerstvu se smrtijedi(Smrtijedy! Ale to nemá cenu opravovat.)(to nemá. Ale třeba jsou tihle lidé odnož Smrtjedů, co ty víš). Teprve potom mu všichni uvěří(Hurááá!) a Luciuse zavřou do Azkabanu(Já myslím, že těch Smrtijedů zavřeli víc. Co takhle Jugson? Crabe? Goyle? Ty jména ti nic neříkají?)(nedůležití..proč se jimi zabývat). Belatrix vyšle,(čárku ne) na Blacka smrtící kletbu (Pouze omračující kouzlo, brouku.)(autorka asi knížku nečetla, jen se koukla na film)která ho odrazí, (tady ne. čárka ne)za oblouk a už se nevrátí.(Bože, to je kokotina. A už se nevrátí… No jo, zmizel navždy.)(umřel nám *vytahuje kapesník*)
V šestém ročníku se vydá s Brumbálem hledat viteál(Viteály, on jich má Voldík sedm, víš?*klepe si na čelo*)(tohle je zbytečné...), neúspěšně(WTF? Vždyť najdou jeskyni. A i když je medailon falešný, aspoň maj stopu!)(to se asi nepočítá). Snape zabije Brumbála a Voldemort se zmocní celého kouzelnického světa. (Blá, blá, blá. Ministerstvo ještě nepadlo, Jasmínko.)(víš, on ještě nevyšel ten film, takže tohle jsou jen dohady)
Do sedmého ročníku Harry nenastoupí, vydá se s Ronem a Hermionou na Brumbálův příkaz(Na jeho přání a žádost.)(Jasmine nerozlišuje jemné rozdíly. Asi si budeme muset zvyknout) hledat viteály. Harry se stane Nežádoucí č. 1.(Jak pro koho. =D Pro nás je žádoucí, dostal od nás totiž tajný úkol.) Všechny viteály zničí(Kecáš! Nagini zabije Neville.). Voldemort Snapea zabije kvůli bezové hůlce známé jako hůlka Smrti a hůlka Osudu. Harry se utká s Voldemortem a zabije ho.(Kdepa, Voldyho zabije tvoje blbost!) Vezme si po dokončení (Čeho, proboha?!)(to by mě taky zajímalo. *směje se do polštáře a buší kolem sebe pěstmi*)Ginny Weasleyovou s ní bude mít tři děti:Jamese Pottera, Albuse Severuse Pottera a Lily Potterovou.(No a ještě by to chtělo jednoho Pottera. Právě jsem se znovu ujistila o tom, že autorka tohoto rádoby příběhu Harryho nečetla. A pokud ano, tak s klapkami na očích.)"(já to říkám pořád *potutelně se směje* jenom kouká na televizi)
"A prosím neměňte osud.(To si jako myslíš, že nehnou ani prstem a nechaj se zabít, když ví, jak tomu zabránit? Naivko.)(víš, ale protože to řekla Jasmine, tak to udělají. Vsaď se *šlohla Enny její věštící kouli a nenápadně do ní nahlíží*)(*vytrhne jí kouli z ruky a položí ji vedle sebe* Já bych se spíš vsadila s Jasmine, kdo dýl vydrží.)"dodám a omdlím.(*omdlí hodně daleko od ní vyčerpáním a znechucením* )(*hledá kýbl s vodou, aby Enn zachránila*)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Melissa Melissa | Web | 23. července 2008 v 21:46 | Reagovat

obdiv.. ano máte můj hluboký obdiv, protože tohle oglosovat je dost namáhající. jako já jen nevěřícně kroutím hlavou nad tím šedým textem.. fakt holky klobouk dolů.

2 lina lina | 24. července 2008 v 16:47 | Reagovat

bože..je to ještě větší nesmysl než jsem si myslela....

3 Areneis Areneis | 25. července 2008 v 3:42 | Reagovat

Vráni (obě) zachraňte mě.

4 MarryT MarryT | Web | 26. července 2008 v 14:39 | Reagovat

Mno, tak tahle kapitola mě fakt dorazila. Celé to bylo pouze shrnutí Harryho života - někdy dost nepřesné, ale proč to tam vůbec dávala, když nechtěla, aby osud měnili, tak jim neměla nic říkat!

Glosa je super!

5 Cait Sidhe Cait Sidhe | Web | 2. srpna 2008 v 19:14 | Reagovat

tak co sem s v téhle kapitole vlastně dozvěděla ... mírně pocuchaný živit Pottera a spol, autorčina obrazotvornost dala definitvní výpověď, což povídce na debilitě neubralo ... merline, požehnej glosy!

6 bláňa bláňa | 21. ledna 2009 v 19:17 | Reagovat

hustě!!!!!

7 bláňa bláňa | 21. ledna 2009 v 19:17 | Reagovat

hustě!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama