4.Prosím neměňte osud 1/2

23. července 2008 v 20:30 | Jane, glosy by Vráničky |  Co je to láska? by Jane
Takže... už čtvrtá kapča. A pořád je to stejný... Užijte si Jasmínin zpěv, je fakt nepřekonatelnej. xD
Vráničky
4.Prosím neměňte osud (Oni ani nemusí, už si ho změnila ty sama tím, že si vlezla do Bradavic.)
Další kapitola. No má pět stran (ještě ani nezačala kapitola a už tu je chyba) takže jsem se překonala. (A tím překonala myslíš to, že dvě a půl stránky zabírá zkopírovaný text písně a jednu celkové shrnutí Harryho života? =D)
A jinak připadá mi(je tak těžké zapamatovat si, že před ŽE je čárka?) že povídky nikdo nečte.(Se jim ani nedivím.)(já taky ne. takový děs) Lidí sem příjde hodně (zlato, ti sem omylem zabloudili. A mimochodem - před ale je taky čárka.)ale 30 vteřin na napsání komentáře si nenajdete. Komentáře jsou pro mě inspirace(ano, opět ti tu chybí tvoje "velká kamarádka") takže dávám limit.(Limit nepomůže ani některým skvělým autorům, natož tobě.)
Limit:10 kometářů a budete mít kapitolu k Tpš a nějakou jednorázovku.(Jen to ne.)

"Slečna Malfoyová a pan Black." (Siriusi, doufám, že jí to natřeš. Jen tak mimochodem, všímáte si, že naše Jasmine jde vždycky jako první? =D)(kdyby šla poslední, tak by ji z toho kleplo. Ne že by to někomu vadilo)
Podruhé za tento den vystoupím na podium. Bohužel ne sama, ale s Blackem.(Jak logická to věta. Jasný, že i se Siriusem, vždyť máte být v páru.)(tahle povídka logiku postrádá. Proč teda hledat logický věty?)
"Co jste si vybrali za píseň?" (Ty bláho, ta věta je správně!)(taky tě to tak překvapuje ?)(Víc, než si myslíš.*přikývne*)
"Vybrali jsme si píseň Breaking Free(*LOL*) z milovského(??? Nejspíš si chtěla napsat mudlovského.)(ne, zlatí, to je od slova milovat. To má přece naše Jasmine ráda)(A jo, já zapomněla.)(právě proto ti to připomínám) filmu Muzikál ze střední."ujmu se slova.(*ROLF,ROLF,ROLF!!!* Zastavte mě někdo! Nebo spíš autorku. Doba jí je zřejmě šumák.)(nezapomeň, že vidí do budoucnosti. Třeba už ten film viděla;)) (Ach jo, ta bude asi hodně napřed, co?*zaksichtí se*)(a teď si vem, jak musí být ostatní pozadu)
Jsem pevně rozhodnuta Blacka za to co mi udělal nepustit ke slovu.(A jak to jako hodláš udělat, když máte zpívat spolu a navíc, ta písnička je duet?) (třeba má další skryté schopnosti. Doufám, že tak dobře ukryté jako ty chybějící čárky)Možná se ptáte, jak to dopadlo s tím kouzlem, které vyslal…nevím kdo. (Věřila bys, že nás to ani trošilililinečku nezajímá?)(hele, mě ale jo. Třeba ji to nějak poznamenalo *v očích se jí nadějně zablesklo*)No strávila jsem hodinu (jenom? *zklamaně si povzdechne*) na ošetřovně, Pomreyová(tu neznám) do mě lila nějaký smradlavý a podle smradu hnusný lektvary.(A jak to tak vypadá, stoupla ti po něm hladina blbosti. Nevím, jestli se smát, nebo plakat.)(já už pláču *utírá si slzičky kapesníkem*)(*podává jí další, protože ten první je už úplně promočený*)(děkuji)
"Tak začněte."Brumbál mávne rukou a pustí se hudba.
S hudbou zapomenu na všechno a vžívám se do role Gabrielly.(Chudák holka, kdyby tak věděla, kdo se ji snaží napodobit.)(by hned musela volat záchranku) (Možná rovnou pohřebák.)(ten bude fakt lepší)
[Troy:]
We're soarin', flyin', (Taky poletíš, brzo…*zlověstně se jí blýskne v očích*)(a někam do dáááááli)
There's not a star in heaven that we can't reach"
Black dozpívá první sloku a začínám zpívat já:(No to potěš tepich teda. Siri, měl jsi to vzít za ni.)(jo, takhle ohluchneme…navíc já pořád nemůžu najít ty špunty do uší) (*hlasitě polkne*)
[Gabriella:]
If we're tryin', so we're breakin' free
[Troy:]
You know the world can see us,
in a way that's different than who we are
[Gabriella:]
Creating space between us, till we're separate hearts
[Ambos:](To je skoro jak bambus. =D)(na co ty nemyslíš. Hele a není to duet?kdo zpívá tohohle?) (Toho přece zaskakujeme my. Domluvila jsem nám to natajno. Budeme mít tak více šancí zničit Jasmine.*zazubí se*)(ty nebudeš až tak beznadějnej případ, Vráni)
But your faith, it gives me strength,
Strength to believe
[Troy:]
We're breakin' free
[Gabriella:]
We're soarin'
[Troy:]
Flyin'
[Ambos:]
There's not a star in heaven that we can't reach
[Troy:]
If we're tryin'
[Ambos:]
Yeah we're breakin' free
[Troy:]
Oh we're breakin' free
[Gabriella:]
Ooohhhhhhh
[Troy:]
Can you feel it building,
Like a wave the ocean just can't control
[Gabriella:]
Connected by a feeling
[Ambos:]
Ohhhhh
[Gabriella:]
In our very souls
[Troy:]
Very souls
[Ambos:]
Rising till it lifts us up,
so everyone can see
[Troy:]
We're breakin' free
[Gabriella:]
We're soarin'
[Troy:]
Flyin'
[Ambos:]
There's not a star in heaven that we can't reach
[Troy:]
If we're tryin'
[Ambos:]
Yeah we're breakin' free
[Troy:]
Oh we're breakin' free
[Gabriella:]
Ohhhhh
Runnin'
[Troy:]
Climbin'
To get to that place
[Ambos:]
To be all that we can be
[Troy:]
Now's the time
[Ambos:]
So we're breakin' free
[Troy:]
We're breakin' free
[Ambos:]
Oooh yaaaaa
[Troy:]
More than hope,
More than faith
[Gabriella:]
This is true,
this is fate,
And together
[Ambos:]
We see it coming
[Troy:]
More than you,
More than me
[Gabriella:]
Not a want, but a need
[Ambos:]
Both of us breakin free
[Gabriella:]
Soarin'
[Troy:]
Flyin'
[Ambos:]
There's not a star in heaven that we can't reach
If we're tryin'
[Troy:]
Yeah we're breakin' free
[Gabriella:]
Breakin' free
we're runnin'
[Troy:]
Oohhh climbin'
[Ambos:]To get to the place to be all that we can be,
Now's the time
[Troy:]
Now's the time
[Gabriella:]
So we're breakin' free
[Troy:]
Oh breakin' free
[Gabriella:]
Ohhh
[Ambos:]
You know the world can see us,
in a way that's different than who we are
Ozve se potlesk.(Který přes špunty v uších naštěstí neslyším.)(kdes je vzala?! *podezřívavě na ni hledí*)(*svatouškovsky zamrká a rychle se vzdálí*) Sestoupím z podia a jdu za, Lily. James na mě zírá jak na bohyni. Nakonec se ale ukáže, že právě James je onen bůh Pomsty, který dostal za úkol mne zničit. Neváhá ani minutku a vytahuje trojzubec, který si půjčil od svého vzdáleného příbuzného. Zaměřit cíl není těžký.
Ušklíbnu se. (Si nejspíš myslíš, že proti tobě nemá Jamie šanci, což?)(zlato, jak my mohla myslet, když nemá čím)
"Posloucháš mě vůbec?!"vyjede na mě, Lily. (Neposlouchá a nevidí ani. Sem jí ´půjčila´ pár špuntů. Akorát si je nechtěla vzít dobrovolně a jak sem jí je rvala násilím, trochu jsem se netrefila, ale komu to vadí, že?)(tak přece je máš ty *vrhá na ni rozzuřený pohled* Mělo mi to být hned jasný) (Já nic! Když ony tam tak hezky ležely... *bere do zaječích*)(*vytahuje palici a běží za ní*)
"Jo."odpovím a dál přemýšlím, proč tak blbě slyším. (proč asi. Máš v uších moje špunty, který mi Enny šlohla) (Který si Enny vypůjčila.)(který mi Enny sprostě šlohla)
"Co jsem teda říkala?" (radši se neptej)
"Že je Potter namachrovanej idiot." vymyslím si hned z fleku a schytám ránu košem rovnou do hlavy. Sakra, to bolí! (To doufám! *stojí nad Mary, v ruce třímá nerez koš*)(*smutně kouká na svoji dubovou palici. Proč sakra nebyla rychlejší?*)
"Jo. Ale…"Lily, nedomluví. Do řeči jí skočí James:"Mine?(Bože, to je kdo? Dvojnice Marušky? Jen to ne! Prosííím!)(třeba je lepší než Jasmine *přemýšlí o tom, jak ty dvě vyměnit*) Prý dobře hraješ famfrpál (Na to přišel kde?)a já potřebuju střelce(Já ti klidně jednu střelím. A hned. Vzpamatuj se, vždyť ta bude střílet leda tak na vlastní bránu.)(blbá je na to dost, to máš pravdu). Nechtěla bys? Zítra je konkurz."
"Já? Vždyť já to hrála naposledy v jedenácti letech(Jen se tak nevychloubej.). Běž si raději dělat šoufle z Blacka a mě nech laskavě být."otočím se a odejdu ze síně. (No to je ale vděčnost. Ale aspoň má Nebelvír jistý, že třeba vyhraje.)(jo, s ní by to jen projeli)
"Jasmine! Ale já to myslím vážně!"křičí za mnou.(Ale nemyslíš.)(jo, to se ti jen zdá. Enn tě asi omylem zasáhla tím svým košem a teď jsi tak troche mimo)
☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺
"4. místo:Mrzimor, 3. místo:Havrspár, 2. místo,"odmlčí se,"Zmijozel. A vítězem se stává Nebelvír! " (Jistě, jak jinak. Akorát tu chybí Havraspár, jak se tak koukám.)(ten se asi soutěže neúčastnil)
☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ (Ti smajlíci mi tu žerou nervy… grrr. Není jediný důvod, proč by tu měly být.)(ty tě mají povzbudit. Třeba značí, že už bude konec.)
Druhá část >>2.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Cait Sidhe Cait Sidhe | Web | 1. srpna 2008 v 20:45 | Reagovat

ne, já končím! *nastavuje si na mobilu 20 minut pauzu a jde slashit*

2 bláňa bláňa | 21. ledna 2009 v 19:13 | Reagovat

hezký, hezký, moc hezký!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama