3.Pomsta, ples a karaoke 2/2

23. července 2008 v 20:23 | Jane, glosy by Vráničky |  Co je to láska? by Jane
A druhá část třetí kapitoly tohoto luxusního "veledýla".

********************
"…a Vy studenti Nebelvíru se nedivte, že máte -(300)440 bodů. Můžou za to Potter, Black a Lupin a aby nám počty seděly, tak i Péťa."Brumbál skončí proslov a nebelvírští se nevraživě podívají po Pobertech včetně Petera. (Jako by to nečekali. Proč to ale Brumla svádí na ně? Vždyť za to může naše dokonalá a bezchybná Maruška.(Jo. Takhle to odskáčou nevinní. Jako vždycky)
"A ještě něco! Zítra je soboto(Jaký to krásný den)(Můj nejoblíbenější v týdnu) (Fákt?*rozzáří se jí oči* Můj taky!). Bude se konat karaoke show(Fajn, tomuto originalitu upřít nemůžeme. xD)(To teda ne). Ve svých společenských místnostech najdete kdo je s kým. (Jéé, výběr adeptů do sboru.)Pro 4. -7. ročníky je úcast povinná. A ještě něco! Koná se ples. Jak jistě víte je to přesně za měsíc 1 000 let od založení Bradavic.(Nevíme.) A teď,"luskne prsty,"se dejte do jídla." (Jistě, jistě… *nenápadně Mary "posolí" večeři*. Dobrou chuť.*zazubí se*)(Asi se radši nemám ptát, co je ta sůl zač, co?) (Víš, že ani nevím? Já do toho dala věcí... Všechno, co mi zbylo z tý návštěvy toxikologie a sypalo se.)(zbylo toho hodně ? *zlomyslně se ušklíbne*)
V neděli (Neděli? Neměla být show náhodou v soboto? =D)(Měla, ale to je vedlejší. :D)
"Holky, něco mi říká, že budu s Blackem."nakrčím nos.(Áha, další slečna Všechnovímvšechnoznám. Fááájn!)
"Mě něco říká, že budu s Potterem."(Nevím, na co si stěžuješ.) (Ale koukej, jaká je z ní najednou jasnovidka. Jasmine v ní asi probudila skryté schopnosti)
"Ty vole (čárka) holky!,"křikne Amber,"já jsem s Remusem, Nicolette s Peterem a vy,"ukáže na mě a Lily,"jste s Blackem a Potterem." (Supa osmice, to budou zpěvy… Jako doma ve sprše, co holky? =D)(Ty špunty do uší se budou hodit) (*rychle je strčí do kapsy a tváří se jako nevinnost sama*. Jojo, to určitě budou. Hledej, šmudlo. *šeptne si pro sebe*)
"Co jsem říkala? S takovým imbecilním kreténem!"naštvu se.(Ty abys nepyskovala.)(Co by za to jiná dala, jít s ním)
"Máš černý vlasy. Nesluší ti."podotkne, Lily.(Odkdy se zajímá o módu a styl?)(Nevím. Třeba to našla v nějaký knížce, co ty víš)
"To karaoke,"začne Amber,"je hrozný.(Souhlasím, jestliže tam bude zpívat ona *ukáže na Marušku*)(Těch špuntů mám víc. Chceš jedny půjčit?) (A chceš půjčit ty? *vzpomene si na Kaitlininu bedýnku se špuntama, kterou zasunula do své skrýše*.) Na nástěnce máme rozpis písniček. Holky zpívaj holčičí a kluci klučičí.(Překvapivě. Ono by to bylo celkem nelogický, kdyby to bylo naopak. Ale třeba by byla prdel. Jasmine by si mohla střihnout něco od Jacksona. =D) (To už vidím. A chudák Jackson by se propadl ostudou do země)Každý z dvojice musí postoupit. Celkem postoupí čtyři dvojice, z každé koleje jedna. Asi tři hodiny po soutěži bude finále. Vítěz,(Ne, čárka ne) dostane cokoliv, co bude chtít."vychrlí Amber.(Cena by se mi zamlouvala. xD)(A copak by jsi chtěla?) (Tolik, tolik, tolik a tolik věcí. xD)(hamoune.)
"A kdy že to začíná?"zeptám se.
"Pro čtvrté ročníky za dvě hodiny." (Tak to máte ještě fůru času. Tak honem do šatny, maskérny, ke kadeřníkovi… Však ona vás Mary provede.)
***************
"Slečna Malfoyová." (Hned jako první? O jezuskote, to budou mít újmu na zdraví.)(Chudáci lidi…na úvod něco takového…brr)
Vstoupím na podium a začnu zpívat:(Nepovídej.)(Já bych to nenazvala zpěvem. Kdyby tak začala krákat…)
"To the left
To the left
To the left
To the left (A proč ne To the right? *fňuk*. Já vim, zkazila by tím Beyoncé ten song. xD)(To už udělala tak jako tak)
Mmmm to the left
Everything you own in the box to the left
In the closet, thats my stuff
Yes, if I bought it, then please don't touch (don't touch)…"
************************
"…I could have another you by tomorrow
Don't you ever for a second get to thinkin'
You're irreplaceable" dozpívám poslední sloku písně a uslyším potlesk.(Vyčisti si uuušiii! To po tobě házej rajčata. Škoda, že se zatím nikdo nestrefil.)(Já budu klidně první… a můžu házet brambory? Ty jsou tvrdší.) (Klidně i šutry...)(můžu? *zasvítí jí oči*)
"A teď běžte do Velké síně. Výsledky Vám oznámíme přesně za hodinu." (To maj hezky vypočítaný. =D)
Z místnosti se vyhrne dav lidí mezi nimi i já. Snažím se utíkat, co mi síly stačí. Božínku, proč se mě snaží ušlapat?! To mě snad nemají rádi? Já chci maminku!
"Lily!"zakřičím. "Help!" žádám o pomoc, ale rusovláska se jen "ušklíbne" a zlomyslně mi stoupne na prsty. Jaké štěstí, že si zrovna dneska vzala podpatky. Těmi to bolí nejvíc.
(Lily ke mně, (Co tu zase ta čárka dělá?!* zamračí se a hledá svoji palici*) přiběhne a začne mě zpovídat.)
O hodinu později
"Prosím o klid! Ze Zmijozelu postupuje Lucius Malfoy a Matrix Blacková(Je to tady, chyba v Matrixu dorazila do Bradavic ve své plné kráse!), z Mrzimoru Justin Grey a Lioneta Sicková, z Havrspár(Z čeho to?)(No neříkej, že tuhle kolej neznáš) (He... *stydlivě se usměje* Ne, neznám.) Chris Nicholsons a Nicol Fleythová a z Nebelvíru Sirius Black s Jasmine Malfoyovou!(To se dalo čekat. Chjo, koše moje. Kdo ji z tý tlačenice zachránil?!)(Já to rozhodně nebyla... přísahám)"ozve se bouřlivý potlesk.
O hodinu později(Zase?)
"Liveracorpus!(Live… WHAT?!) Teď tě tady nechám za ty červy."ušklíbne se Black.(Jo, jen ji tam nech, ať se bojí.)(Já bych ji tam nechala shnít)
"Ty debile! Okamžitě mě dej dolů!"křičím hlavou dolů. (To ti nepomůže. *tůůůdle*)
"Siriusi sundej jí! Okamžitě!"zakřičí Potter.( Bude bitka! Juhéééj!)(Jen se mi nelíbí, že se chtějí prát kvůli něčemu takovýmu)
"Proč? To má za ty červy čůza jedna." (Ale, ale, nač tak drsná slova, chlapci?)(Já bych použila i drsnější ;)) (Já bych si nenamáhala hlasivky... Jednoduše bych zašeptala Avada kedavra a byl by klid.)(svatá pravda)
"Liveracorpus."(Odkdy je formulka protikouzla stejná jako kouzlo?)(asi od teď)
Spadnu hlavou na zem. Uraženě si mnu bouli na hlavě.(Potěšeně si hází s její uraženou hlavou.)(Jsem zklamaná…jak to, že vyvázla jen s boulí?)
Potter se pustí do Blacka pěstmi i vymyšlenými kouzly(A ty si jako vymyslela autorka?). Jedno zasáhne i mě. (Jupí! Volejte sláva a do konce života se radujte! Třeba to bylo smrtelný!)(Kéž by. Nebo aby jí to aspoň pocuchalo fasádu)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 MarryT MarryT | Web | 26. července 2008 v 14:17 | Reagovat

To s tím Jacksonem mě dostalo, jenže pak jsem narazila na Blackovou Matrix, ach taková škoda, že ji neznám. Rozhodla jsem se jít ji hledat v krásný den " Soboto"

Moc pěkná glosa!

2 Cait Sidhe Cait Sidhe | Web | 1. srpna 2008 v 20:35 | Reagovat

Ať je to avada! Merline, ať si James vzpomněl na avadu!

3 bláňa bláňa | 21. ledna 2009 v 19:10 | Reagovat

pekny pekny!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama