3.Pomsta, ples a karaoke 1/2

23. července 2008 v 20:22 | Jane, glosy by Vráničky |  Co je to láska? by Jane
O lalá, třetí kapitola na světě! Čárky jako vždy nikde nebo na místě, kde nemají co dělat. Jako obvykle. =D Užijte si to.
Vráničky

3.Pomsta, ples a karaoke (Aneb Mary Jasmine zase perlí)

Konečně se mi to podařilo! Celý týden se pokouším vložit 3.kapitolu a nešlo to. Ted´to konečně jde!(*zděšeně hledí na monitor* Proč? PROČ?!)(Já to taky nemůžu pochopit, neboj.)Já jsem tak happy!!!!!!!!!! (Já taky!*začíná tančit rituální tanec* Třeba se tě konečně zbavíme.)(Nadobro? Jéé!*na tváři se jí usadil velice spokojený výraz*)

Mezitím co jsme se s holkama (Snad s holkami, ne?) smály, otevřeli se měkce (Třeba jsou z měkkýho materiálu, co my víme)dveře a do našeho kupé, vstoupili Debilové s velkým D(Opakuješ se.). Holky se, (Ty čárky mě fascinují. Tím negativním způsobem ovšem.)(Jenom fascinují? Mě lezou krkem) přestanou smát a podívají se na mě pohledem:A co teď?(No jistě, naše hrdinka přeci zvládne vše!)(No ještě aby ne. za co ji máš)
´Tohle.(A je to tu zase.Proč tečka ? Proč ? Proč ?Tohle vzdávám. Nenaučí se to) ´pomyslím si a zvednu se. (Copa máš v plánu? Místo červů housenky?)(Prosím tě, ta přijde s něčím ještě lepším. Nepodceňuj ji ;))
"Jen seď. Proces bude krátký (Chybí tu taková malá, úplně nepodstatná věc. Ano, čárka)ale bolestivý."ušklíbne se Black.(Kéž by, Siriusi.)(Jo, držíme ti palce.)
"No rozhodně to nebude tak bolestivé jako toto."ušklíbnu se pro změnu já.(Oni se tam všichni jenom šklebí, začínám mít na to slovo alergii.*ošije se*)(Tak je nech. A třeba ten úšklebek milé Jasmine zůstane. To by jí to potom teprve slušelo.)
"Co mi chceš udělat? Červ(i)y? Ti už jsou starý."naplno se rozesměje.(Proč by ne? Jen se směj… Jen menší detail, jakej máš k tomu důvod?)(Radši důvod nehledej..bůhví, co by z toho vypadlo)
"Blacku(čárka, ano?) neser mě!"zařvu na něj z plných plic. (Tady mi taky uniká důvod)(Mně uniká všude.)
Všichni v kupé se na mě vyděšeně podívají.(Vyděšeně? Už vím, ona je ta blbost asi moc viditelná.)
"Co tak koukáte?"zeptám se. (A proč by nekoukali ? na takovou zrůdu)
"Tvo-je oč-i a vl-asy."vykoktá, Lily. (ta má asi fakt velkej strach. No jo, s blbostí je neradno si zahrávat.)(Jen aby tu blbost Lily taky nechytila... Znáš to, bývá to nakažlivý.)
"A je to tu zase!Nééé!" (Co jééé?!)(Klídek, Enn... Nic se neděje.)
"Co je tu zase?"zeptají se.(To mě taky zajímá? Copak se o naší Marušce dozvíme nového tentokrát?)(Hele, Vrání, zlato, já si nejsem jistá, jestli o ní chci vědět něco navíc)
"Jsem metaformág(Aha, tak to není nic novýho. To už si říkala v první kapitole.)(A já pořád nepřišla na to, co to slovo znamená). Dokážu měnit moji(Co to je za tvar?) i Váš vzhled jedinou myšlenkou.(Jistě, to umí přece každý metaformág. Já bych ale přeci jen byla radši normálním metamorfomágem, který mění jen svou podobu a tudíž nese zodpovědnost jen sám za sebe.) Pokud jsem rozzuřená nebo zamilovaná (Co tu tak může chybět. Tohle taky vzdávám)změní se mi barva vlasů. Pokud jsem rozzuřená tak do té nejtmavší černé a pokud zamilovaná tak do růžovo-červené."(Zase velice originální.)(Hele, ale mohla to být jen růžová. Tady smíchala dvě barvy)
"Tak až se zamiluješ (čááárka) tak to poznáme(a zase čárka) ale jak to souvisí s Tvými očmi?"(Očmi? Ehm… *zatřepe hlavou* Cože to?!)(Neznáš? Teda, ty jsi neznalec)(Sakra, mně tu fakt něco uniklo...)
"To myslíš toto?"ukážu na své oči. (Tím se to vysvětluje… A máš s nim co?)(Asi nějaký porouchaný)
"Jo toto." (Zajímavé.)(Taky si myslím)
"to souvisí s přeměnou, až budu, zamilovaná budu, mít zasněný výraz a narůžověle zorničky."vysvětlím jim.(Zvláštní kombinace. Z jakého důvodu tam cpe růžovou?)(Její oblíbená barva, sis nevšimla? :D)
"Tak se na sebe podívej do zrcátka."řekne, Lily a dá mi do rukou kapesní zrcátko.(A to udělá bááááf, Maruška se lekne a skoná na zástavu srdce.)(Kéž by. A kdyby ne, poořád mám po ruce tu dubovou palici)(Správný přístup. Jen ji pak nezapoměň taky použít. Maruška by tě totiž mohla oslnit svou ´dokonalostí´.)
Podívám se na sebe do zrcátka a vyjeknu. Moje vlasy jsou růžové a konečky mají červené.(Překvapivě. To je ale hustá zápletka, co říkáš, Kait?*zívne*)(Napětím ani nedýchám. Jak to asi dopadne?)
"Tak do koho ses nám zamilovala?"rejpne si Black.(Jen rejpej, Siri. A pořádně a hluboko!)(A pokud možno v oblasti srdce. Hlavně si nespleť strany)(Nesplete, neboj.*culí se a kreslí na Marušku terč pro Siriho*)
"Určitě ne do takové arogantního nafoukanýho blbečka jako jsi ty!"(Téda!*valí oči* Tys mu to ale natřela!)(Hele, není ta holka slepá? Já tam nikoho takovýho nevidím)
"Snad ne do Jamese." vyděsí se Lily. "Jenom by jsi mi ho zkazila!" pomyslí si v duchu.(Jo, chudáčka malinkýho.)
Zavrtím hlavou.
"Do mě?" (To bude určo někdo nečekaný!)(Já vím. Snape)(Já čekala, že řekne Luciuse.=D)
Zavrtím rozzuřeně hlavou.(Tak rozzuřeně až se třískne o stěnu kupéčka a upadá do kómatu?)(Ze kterého se už nikdy neprobere)
"Tak do…do…do Remuse?"(Bože, jen to ne! Remuse mi nechte na pokoji!)(To by to chudák schytal)
Tentokrát, neudělám nic jen, zčervenám.(To už musíš být celá rudá jak rak.*ušklíbne se* Jak já to slovo nesnáším!)(Hele, buď ráda, že není růžová ;))
Black a Potter se zatváří ublíženě(Ježíši, kvůli čemu?)(To víš, se jim nikdo nevěnuje. Tebe by to neštvalo?) a jdou pryč. S nimi odchází i Remus. Ještě než odejde, otočí se, usměje se na všechny v kupé. Podívá se na mě a pak už doopravdy odchází.(Dobře děláš, Remusi. Hlavně se k ní nepřibližuj na méně, jak kilometr.)(Tak tak..ještě bys od ní chytil tu hloupost)
V kupé Pobertů (Jé, bude sranda. xD)
"Co si to dovoluješ mi přebírat holku?!"vrhne se Sirius s Jamesem na Remuse.(Proč James?)(Jo, proč James? Ten má snad rád Lily, ne?)
"Héj já se na Evansovou ani nepodíval!"obhajuje se. (Ne? A co ten úsměv, co? Jak mi ho vysvětlíš?!)
"Kdo tady mluví o Evansový?"zařvou na něj. (Se tady taky jen pořád řve.)(Asi jsou všichni nahluchlý..Po tom, jak Jasmine vřískala se jim nemůžeš divit)
"Snad jste se nám nezamilovali?"ušklíbne se. (GRRR! Enny bude zlá!)(A nebude sama)(Já věděla, že do toho půjdeš se mnou.)
"Ty hnusnej hajzle!"praští ho James do nosu.(James? Remuse? To je hovadina.)
"Co se to tady děje?!"zařve někdo. (Jasně, pořvěte si všichni… *rezignuje*)(*hledá špunty do uší a nemůže si vzpomenout, kam je dala*)(*o krok ustoupí a schovává obal od dotyčných špuntů, aby ho Kait neviděla*)
Kluci se přestanou prát a podívají se na toho, kdo je vyrušil.(Kdopak to asi bude? Že by Santa Claus?)(Ještě nejsou Vánoce. To bude někdo jinej)
"Malfoyi odpal!" (Těsně vedle, ale aspoň maj podobný háro.)
"Strhávám Nebelvíru za každého z Vás 60 bodů za neslušné chování, 20 bodů za urážku prefekta a 30 bodů za napadení spolužáka."ušklíbne se a odejde. (Hih, ten to bere nějak zhurta. =D)(A hlavně - já jsem si nevšimla, že by už začal školní rok.)
"Ten debil! Máme -300 bodů!"vykřikne zoufale Remus. (Rychlý počty v akci.)(Ty jo, je rychlejší než kalkulačka) (Přístě by měli použít raději tu kalkulačku. O sto čtyřicet se sekli, pokud dobře počítám já a pokud do toho Malfy počítal i Petera. xD)(kdepak, zlatí..on asi myslí, že pořád všem ubírá za každýho…jen to zapomněl říct.)
"Jen klid kámo. Šak seš taky prefekt ne?"utěšuje Sirius s Jamesem Remuse.(A k čemu jim to pomůže? Si nahoněj body?)(Zlatí, nehledej v tom nějakou logiku. Ta tam není)
Zpět u holek (To sou ale kšefty tohle)(Jo, pořád skáčeme sem tam)
"Holky, slyšeli (Ty jsou asi hodně naměkko) jste to?"přiběhne udýchaná,(Čárka ne) Lily.(Holky? Slyšeli? To budou asi hodně měkké.)
"Co jsme měly slyšet?"ptám se. (Ta je ale děsně zvědavá…)(A tebe to snad nezajímá ?) (Pravdu?... Ani ne. =D)
Lily se, (Co-tady-dělá-ta-čárka?!*taky si z plných plic zařve, protože už toho má dost*)(Ale máš dobrý nervy…vydržela jsi to dýl jak já) posadí a spustí:"Potter, Black a Remus se poprali. Do Remuse bych to neřekla."(To já taky ne. Bohužel se dostal pod ruku této autorce… A té, jak jste si mohli všimnout, charaktery původních postav nic neříkají.)(Charaktery se změnily s příchodem naší mile Jasmine. Toho sis nevšimla?) (Právě že všimla.)
"Proč?"(Pro slepičí kvoč!)(Aby se blbí měli na co ptát)
"Kvůli Tobě(sem bych dala tečku, ale nechci do toho nikomu kecat.) jak se zdá Potter se konečně zamiloval do někoho jiného, než je Lily."odpoví mi Amber. (Óóó *vzdychnou všechny moje koše a připravují se ke skoku*)(hlavně se moc nenamáhej) (To já ne, to koše. =D Ona mi za námahu nestojí.)
Holky se na mě podivně, usmějí jen, Lily se na mě nevraživě,(Proč čárka?) (Klid, Vráni, chce tě jen vytočit.) podívá. (No jistě, chceš jí přebrat kořena, tomu se nesmíš divit. Nevím, jak vy, ale já fandím Lil.)(Souhlasím…Lily, Lily!)
******************
"NEBELVÍR!"zařve klobouk. (Cože? BOŽE! To ne! To musí být chyba v Matrixu!)(A nejen v Matrixu…)
"Ty klobouku jeden prašivá!"zasyčím. (Jen si zanadávej, Nebelvír je tvoje smrt.*muhehe*)(Víš, co mě udivuje ? že ji vůbec někam zařadil…s tím IQ co má.) (Trefný... )
Podívám se po síni a zastavím se pohledem na Luciusovi.(já měla pocit, že je na něj naštvaná. Proč na něj teda čumí ?) Ten se jen ušklíbne a dál se vybavuje s Cissou.(Braň se! Chce ti přebrat snoubenku!)
Nadechnu se a vydechnu. Můžu jít. (Pozor, schod!*šeptne tak tiše, že se skoro neslyší ani ona sama a pak radostně sleduje pád Mary Jasmine, která se detailně seznamuje s Bradavickou podlahou*)(Doufám, že zapomněli vytřít. Takový malý bahýnko…* usmívá se sama pro sebe*)
Druhá část >> 2.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Areneis Areneis | 25. července 2008 v 3:18 | Reagovat

koukám na název kapitoly a to mi stačí. Jdu to číst a doufat v záchranu.

2 Cait Sidhe Cait Sidhe | Web | 1. srpna 2008 v 20:12 | Reagovat

po přečtení je i to doufání nad moje možnosti ...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama